İç Ve Dış Kaplama Malzemesi

Yüzey dayanıklığı yüksek, tekniğine uygun kimyasal maddeler wet-in-wet teknolojisiyle bir araya gelerek panel iç ve dış yüzeylerinde kullanılan cam takviyeli polyester (CTP) üretilir

Yalıtım Malzemesi

Yoğunluk değeri yüksek, suya ve neme dayanıklı, kapalı hücre yapısına sahip esktürede polistiren (XPS) olarak üreilen yalıtım malzemesi kullanılmaktadır.

Profesyonellik
İşini özveri ile yapan, sorumluluk sahibi, vizyonu geniş ve bu özelliklerini de işine aktarabilen çalışanlarımız ile yıllardır hizmetinizdeyiz.
Şeffaflık
Alkan Group olarak benimsediğimiz eşitlik, hesap verebilirlik, sorumluluk ilkeleri ile size üst düzey kurumsal şeffaflık sunuyoruz.
Verimlilik
Piyasa koşullarına ayak uyduran, teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız, sizlere yüksek kaliteyi daha uygun şartlarda sunmaktadır.
Duyarlılık
Alkan Group olarak sağlık, eğitim, sanat, göz, doğal afetlerden sonra afet bölgelerine müdahaleler gibi konulara çözüm getirmeye önem veriyoruz.
Hızlı Hizmet
Alkan Group'un profesyonel ekibi tarafından aldığınız bir ürün yada hizmetin sizlere geri dönüş süreci, kalite kaybı olmadan, beklemeniz gereken en uygun süreçtir.
Sorumluluk
Firmamız tarafından sizlere temin edilen bütün hizmet ve ürünlere, satış sonrası sınırsız müşteri desteği ile sizin yanınızda olmaya devam etmektedir.

Sosyal Medya'da Alkan