Gezici İletişim Araçları

Afet ve acil durum anlarında, koordinasyonu sağlamak, kriz yönetimi gibi işlemler için kullanılan gezici koordinasyon araçları, Alkan Solution tarafndan Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) işbirliğinde üretilmiştir.

Gezici Mutfak Araçları

Mobil mutfaklarımız geçici yada kalıcı yemek servisi ihtiyaçlarınızı kişiye ve kuruma özel çözümlerle kolay hale getiriyor. Mutfak uygulamalarının olmadığı, olağanüstü hallerin olduğu bölgelerde kullanıma uygun mobil mutfaklar 5000 ile 20.000 kişiye aynı anda hizmet verme kapasitesine sahiptir.

Gezici Saha Araçları

Mobil bir aracın içerisinde, 14 yatak kapasiteli bir oda hayal edin, bu odanın aynı zamanda yolculuk halindeyken arazi aracınızı koyabileceğiniz bir araç haznesi olduğunu düşünün. Ayrıca içerisinde mutfak ve makine bölümü olduğunu hayal edin. Siz hayal edin, biz hayata geçirelim.

Gezici Yatakhane Araçları

Alkan Solution tarafından geliştirilen gezici yatakhane araçları 24 kişilik yatak kapasitesi, çamaşır ve bulaşık makinesi de içeren tam donanımlı mutfağı, tuvalet ve banyo ihtiyaçlarınızı karşılayan ayrı odaları ile gittiği her yerde sınır tanımaksınızın kullanıcıların hizmetindedir.

Gezici Hizmet Birimi

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ve Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi ile işbirliği gerçekleştiren Alkan Group, ülkemizde mülteci akınının kontrol altına alınmasına yardımcı olmak için mobil hizmet araçları üretmeye devam ediyor.

Alkan Motokaravan

Genç yada genç hissedenlerden olmanız hiç farketmiyor, Alkan motokaravanlarında sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeniz için her ayrıntı düşünüldü.

Gezici Bakım Aracı

Alkan Solution tarafından geliştirilen gezici tamir bakım aracı ile farkınızı hissettirin. En zor şartlarda bile tüm sorunlara anında yanıt verebilmeniz için üretildi.

Deprem Simülatörü

Türkiye 'nin üç boyutlu deprem simülatörleri, Alkan Solution mühendisleri tarafından 2003 ve 2010 yıllarında Arama Kurtarma Derneği (AKUT) için üretilmiş

Gezici Lab. Araçları

Alkan Solution tarafından geliştirilen e-analiz laboratuvarları, su ve sağlık hizmetleri veren kuruluşlara özel her alanda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Profesyonellik
İşini özveri ile yapan, sorumluluk sahibi, vizyonu geniş ve bu özelliklerini de işine aktarabilen çalışanlarımız ile yıllardır hizmetinizdeyiz.
Şeffaflık
Alkan Group olarak benimsediğimiz eşitlik, hesap verebilirlik, sorumluluk ilkeleri ile size üst düzey kurumsal şeffaflık sunuyoruz.
Verimlilik
Piyasa koşullarına ayak uyduran, teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız, sizlere yüksek kaliteyi daha uygun şartlarda sunmaktadır.
Duyarlılık
Alkan Group olarak sağlık, eğitim, sanat, göz, doğal afetlerden sonra afet bölgelerine müdahaleler gibi konulara çözüm getirmeye önem veriyoruz.
Hızlı Hizmet
Alkan Group'un profesyonel ekibi tarafından aldığınız bir ürün yada hizmetin sizlere geri dönüş süreci, kalite kaybı olmadan, beklemeniz gereken en uygun süreçtir.
Sorumluluk
Firmamız tarafından sizlere temin edilen bütün hizmet ve ürünlere, satış sonrası sınırsız müşteri desteği ile sizin yanınızda olmaya devam etmektedir.

" Türkiye 'nin Birleşmiş Milletler tarafından açılmış en büyük araç ihalelerinden birini kazanan Alkan Solution, ülkedeki ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatma için 35 adet mobil koordinasyon merkezi üretti ve buna ek olarak Türkiye 'nin ilk deprem simülatörü Alkan Solution tarafından 2003 yılında üretildi. "

~ Alkan Group

Sosyal Medya'da Alkan