Gezici Sağlık Tarama Araçları

Alkan Solution taradından projelendirilen gezici klinikler, Türkiye'nin kırsal kesiminde kalış bölgelerine ve şehir içindeki sağlık temelli programlara ulaşmayı amaçlamaktadır.

Gezici Kan Bağış Araçları

Ankara'nın merkezi olan Kızılay Meydanı'nda bulunan ilk kan bağışı aracı, farkındalığı arttırmayı amaçlarken bağış işlemlerini de hızlandıracak mobil kolaylıklar sağlıyor.

Gezici Sağlık Eğitim Araçları

Gezici sağlık tarama araçları ilgili kuruluşlara, sağlık taraması ve eğitimi gibi konularda, 0-14 yaş grubu içindeki çocuklar arasında önleyici sağlık hizmetini tanıtmaya yardımcı olmaktadır.

Gezici Sağlıklı Yaşam Araçları

Alkan Solution, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı için üretilen Sağlıklı Yaşam Araçları ile ülkemizin dört bir yanında sağlıklı yaşamın öneminin halka anlatılmasına katkı sağlıyor.

Profesyonellik
İşini özveri ile yapan, sorumluluk sahibi, vizyonu geniş ve bu özelliklerini de işine aktarabilen çalışanlarımız ile yıllardır hizmetinizdeyiz.
Şeffaflık
Alkan Group olarak benimsediğimiz eşitlik, hesap verebilirlik, sorumluluk ilkeleri ile size üst düzey kurumsal şeffaflık sunuyoruz.
Verimlilik
Piyasa koşullarına ayak uyduran, teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız, sizlere yüksek kaliteyi daha uygun şartlarda sunmaktadır.
Duyarlılık
Alkan Group olarak sağlık, eğitim, sanat, göz, doğal afetlerden sonra afet bölgelerine müdahaleler gibi konulara çözüm getirmeye önem veriyoruz.
Hızlı Hizmet
Alkan Group'un profesyonel ekibi tarafından aldığınız bir ürün yada hizmetin sizlere geri dönüş süreci, kalite kaybı olmadan, beklemeniz gereken en uygun süreçtir.
Sorumluluk
Firmamız tarafından sizlere temin edilen bütün hizmet ve ürünlere, satış sonrası sınırsız müşteri desteği ile sizin yanınızda olmaya devam etmektedir.

" Türkiye 'nin ilk mobil mamografi ve göğüs kanseri tanı üniteleri, pilot sağlık projesi kapsamında Alkan Solution tarafından üretildi. "

~ Alkan Group

Sosyal Medya'da Alkan